Zábavu

Sprievodca obsadením a charakterom The Pillars of the Earth

Waleran Bigod je ambiciózny a po moci túžiaci biskup z Kingsbridge. Je odhodlaný získať kontrolu nad mestom a urobí čokoľvek, aby dosiahol svoje ciele. Ian McShane prináša do postavy zlovestnú výhodu, vďaka čomu sa z neho stáva impozantný darebák. McShane je známy najmä vďaka úlohám vo filmoch Deadwood a Lovejoy.

Ginnifer Goodwin's Aha! Moment: Ako našla svoju vnútornú krásu

Ginnifer Goodwin's Aha! Prišla chvíľa, keď mala niečo po dvadsiatke. Bojovala so svojím sebaobrazom a cítila sa ohromená tlakom Hollywoodu. Neustále sa porovnávala s inými herečkami a mala pocit, že nikdy nie je dosť dobrá. Práve vtedy mala svoje Aha! Moment a uvedomila si, že sa potrebuje sústrediť na svoju krásu a neporovnávať sa s ostatnými.

Klasická popová tvorba Dianne Warren - Due Voci - Tamara Conniff

Inšpirácia pre Due Voci prišla z Warrenovej túžby vytvoriť niečo, čo bolo klasické aj popové. Chcela vytvoriť niečo, čo by bolo prístupné širokému spektru ľudí a zároveň bolo hudobne zaujímavé. Warren a Conniff spolupracovali na vytvorení zvuku, ktorý bol klasický aj popový a výsledkom bol Due Voci.

Gospelový brunch: Lahodný a povznášajúci zážitok

Gospel Brunch je spojením tradičného brunchu a gospelovej hudby. Zvyčajne sa koná v reštaurácii alebo na inom mieste a ponúka jedlá formou bufetu s rôznymi jedlami. Počas jedla sa o zábavu postará gospelový zbor alebo iní interpreti gospelovej hudby. Atmosféra je zvyčajne veľmi povznášajúca a duchovná a hudba vás určite naladí na skvelý deň.

Rob Lowe v priebehu rokov

Rob Lowe začal svoju kariéru začiatkom 80. rokov minulého storočia, keď sa objavil vo filmoch ako The Outsiders a St. Elmo's Fire. Rýchlo sa stal idolom tínedžerov a svojím pekným vzhľadom a šarmom si získal publikum. Hral aj v úspešnom televíznom seriáli The West Wing, ktorý mu vyniesol nomináciu na Emmy.

Hovoríme vaše mená: Báseň od Pearl Cleage

V knihe We Speak Your Names hovorí Cleage o sile ženskej krásy. Píše: 'Hovoríme vaše mená, mená žien, ktoré boli krásne a silné.' Pripomína, že krása nie je len o fyzickom vzhľade, ale aj o vnútornej sile a odvahe. Cleage tiež hovorí o dôležitosti sebalásky a starostlivosti o seba a píše: „Hovoríme vaše mená, mená žien, ktoré sa milovali a starali sa o seba.“

The Legends Ball: Oslava ženskej krásy a zdravého životného štýlu

Legends Ball je každoročné podujatie, ktoré oslavuje ženskú krásu a zdravý životný štýl. Je to jedinečná udalosť, na ktorej sa stretávajú inšpiratívne ženy zo všetkých oblastí života, aby oslávili svoju krásu a úspechy. Podujatie sa koná v rôznych mestách po celom svete a je otvorené pre všetky ženy bez ohľadu na vek, rasu alebo pôvod. Legends Ball je skvelý spôsob, ako sa spojiť s inými inšpiratívnymi ženami a dozvedieť sa viac o dôležitosti zdravého životného štýlu.

Modelové obaly na decembrové vydanie Ellen – nápady na štýlový vzhľad

Najnovšie trendy v móde a kráse sú predovšetkým o pohodlí a sebavedomí. Od výrazných farieb až po výrazné kúsky, existuje veľa spôsobov, ako vyjadriť svoj vzhľad. Či už hľadáte klasický vzhľad alebo niečo odvážnejšie, Ellen's December Issue Mock Covers majú pre každého niečo.

Rozhovor s Tylerom Perrym: Pohľad do jeho života a kariéry

Tyler Perry sa narodil v New Orleans v štáte Louisiana v roku 1969. Vychovávala ho matka, ktorá chodila do kostola, a otec, ktorý bol zneužívajúcim alkoholikom. Perry bol plaché a introvertné dieťa a útechu našiel v písaní. Svoju prvú hru napísal vo veku 16 rokov a hrala sa v miestnom kostole. Po ukončení strednej školy sa Perry presťahoval do Atlanty v štáte Georgia, kde sa začal venovať kariére v zábavnom priemysle.

The Legends Luncheon: Oslava ženskej krásy a zdravia

Legends Luncheon je každoročná udalosť, ktorá oslavuje ženskú krásu a zdravie. Podujatie sa koná v rôznych mestách po celom svete a je skvelým spôsobom, ako sa spojiť s inými ženami a dozvedieť sa viac o zdraví a kráse. Podujatie organizuje rôzne organizácie a je otvorené pre všetky ženy. Podujatie zahŕňa množstvo aktivít, ako sú panelové diskusie, workshopy a príležitosti na vytváranie sietí.

Eva Longoria Parker's Aha! Moment: Ako našla svoju krásu

Eva Longoria Parker v rozhovore pre People Magazine prezradila svoje Aha! Moment. Povedala: „Mala som niečo po dvadsiatke a tak som sa sústredila na svoju kariéru a na to, ako vyzerám. Neustále som sa porovnávala s inými ženami a snažila som sa byť dokonalá. Potom som jedného dňa mal Aha! Moment a uvedomil som si, že krása vychádza zvnútra. Vtedy som sa začal sústrediť na svoje zdravie a pohodu a vtedy som sa začal cítiť krásne.“

Kenny Chesney – ikona country hudby

Kenny Chesney sa narodil v Knoxville, Tennessee v roku 1968. Vyrastal v hudobníckej rodine a country hudbe bol vystavený už od mladosti. Na strednej škole začal hrať na gitaru a písať piesne a nakoniec navštevoval East Tennessee State University. Po vysokej škole sa presťahoval do Nashvillu, aby sa venoval hudobnej kariére.

Cybill Shepherd v priebehu rokov

Cybill Shepherd sa narodila v Memphise v štáte Tennessee v roku 1950. Svoju kariéru modelky začala koncom 60. rokov, objavovala sa v časopisoch ako Vogue a Harper's Bazaar. Objavila sa aj v niekoľkých televíznych reklamách a debutovala vo filme v roku 1971 v The Last Picture Show.

Úryvok z Twilight Stephenie Meyerovej: Pohľad na ženskú krásu

'Bol som ohromený. Bola to najkrajšie stvorenie, aké som kedy videl. Jej pokožka žiarila ako porcelán a oči mala hlboké, zamatovo hnedé. Jej vlasy boli kaskádou tmavých kučier a jej pery boli plné a príťažlivé. Pocítil som náhle nutkanie dotknúť sa jej, cítiť jej kožu na mojej.'

Obľúbený vynález Gayle Kingovej a 5 ďalších vecí, ktoré miluje

Gayle King miluje svoj nadzvukový sušič vlasov Dyson. Hovorí, že jej to zmenilo život a nevie bez toho žiť. Miluje, ako rýchlo vysuší jej vlasy a ako zanechá jej vlasy jemné a hladké. Tiež miluje skutočnosť, že je ľahký a ľahko sa používa.

Prehliadka zákulisia života, ktorý chcete

Life You Want Tour je dvojdňové podujatie, ktoré sa zameriava na pomoc ľuďom žiť svoj najlepší život. Vystupuje v ňom Oprah Winfrey a ďalší vplyvní rečníci, ktorí zdieľajú svoje príbehy a rady, ako žiť život plný zmyslu a naplnenia. Turné malo obrovský úspech, na každom podujatí sa zúčastnili tisíce ľudí.

Sarah Thomas - prvá ženská funkcionárka NFL

Thomas sa narodil v Pascagoule v štáte Mississippi. Navštevovala University of Mobile, kde hrala basketbal a získala titul v oblasti vedy o cvičení. Po vysokej škole pracovala ako obchodná zástupkyňa liekov a stredoškolská trénerka basketbalu.

Amber Galloway Gallego: Hip-hopová tanečnica a advokátka

Amber Galloway Gallego sa narodila v Houstone v Texase a začala tancovať vo veku štyroch rokov. Inšpirovala ju mama, ktorá bola profesionálna tanečnica, a otec, ktorý bol hudobník. Trénovala rôzne tanečné štýly vrátane jazzu, baletu a hip hopu. Nakoniec našla svoju vášeň v hip-hope a začala svoju energiu sústrediť na zdokonaľovanie svojho remesla.

Najlepší život Norah O'Donnell: Dosiahnutie krásy a zdravia

Norah O'Donnell má jednoduchú kozmetickú rutinu, ktorú dodržiava každý deň. Deň začína šálkou horúcej vody s citrónom a niekoľkými kvapkami jablčného octu. Potom si tvár umyje jemným čistiacim prostriedkom a hydratuje jemnou pleťovou vodou. Na ochranu pokožky pred škodlivými slnečnými lúčmi používa aj prírodný opaľovací krém. Nakoniec nanesie ľahký základ a niekoľko vrstiev maskary.

M. Night Shyamalan diskutuje o poslednom Airbenderovi

The Last Airbender je americký fantasy dobrodružný film z roku 2010, ktorý napísal, produkoval a režíroval M. Night Shyamalan. Je založený na prvej sezóne animovaného seriálu Nickelodeon Avatar: The Last Airbender. Vo filme hrá Noah Ringer ako Aang, posledný Airbender, a Dev Patel ako princ Zuko. Film sleduje Aanga a jeho priateľov, ako sa snažia obnoviť rovnováhu vo svete zničenom vojnou.