Zdravie_Wellness

Meditácia na prekonanie smútku: Sprievodca liečením

Smútok je prirodzenou reakciou na stratu. Ide o hlbokú emocionálnu bolesť, ktorá môže byť spôsobená smrťou blízkej osoby, ukončením vzťahu alebo inou významnou životnou zmenou. Smútok sa môže prejavovať mnohými rôznymi spôsobmi, vrátane smútku, hnevu, viny a zmätku. Môže byť ťažké ho spracovať a môže v nás zanechať pocit ohromenia a bezmocnosti.

Mýty o dezodorantoch a detoxikácii podpazušia vyvrátené

Jedným z najčastejších mýtov o deodorantoch je, že škodí zdraviu. To jednoducho nie je pravda. Zatiaľ čo niektoré deodoranty obsahujú zložky, ktoré môžu citlivú pokožku dráždiť, používanie väčšiny dezodorantov je úplne bezpečné. V skutočnosti môže používanie dezodorantu pomôcť udržať vaše podpazušie zdravé tým, že zabráni rastu baktérií a spôsobeniu telesného pachu.

Prečo komáre štípu niektorých ľudí viac ako iných?

Komáre priťahujú niektorých ľudí viac ako iných v dôsledku rôznych faktorov. Tie obsahujú:

Meditácia: Kľúč k dosiahnutiu sústredenia

Meditácia je prax zamerania vašej pozornosti na jeden referenčný bod, ako je váš dych, mantra alebo vizualizácia. Je to spôsob, ako upokojiť svoju myseľ a lepšie si uvedomiť svoje myšlienky a pocity. Môže vám to pomôcť stať sa viac všímavým a prítomným v danom okamihu.

Meditácia pre lepší sex: Zlepšite svoju intimitu

Meditácia je prax zamerania vašej pozornosti na jeden referenčný bod, ako je váš dych, mantra alebo vizualizácia. Môže pomôcť znížiť stres, zvýšiť relaxáciu a zlepšiť vašu celkovú pohodu. Môže tiež pomôcť zlepšiť váš sexuálny život tým, že zvýši vaše povedomie o vašom tele a tele vášho partnera a tým, že vám pomôže byť viac prítomný v danom okamihu.

Aktualizácia dobrodružstva O's Chudnutie

O začala svoju cestu s cieľom schudnúť a uzdraviť sa. Bola odhodlaná urobiť zmenu a bola motivovaná dosiahnuť svoje ciele. Začala malými zmenami v stravovaní a životnom štýle. Vynechala nezdravé jedlá a začala pravidelne cvičiť. Začala tiež sledovať svoj pokrok a stanovovať si ciele.

15 inšpiratívnych citátov Kamala Harris

Kamala Harris nás povzbudzuje, aby sme riskovali a nasledovali svoje sny. Verí, že sme národ snílkov a riskantných ľudí a že by sme sa nikdy nemali báť riskovať a ísť si za svojimi snami.

Dostaňte sa rýchlo do kondície pomocou kruhového tréningu

Kruhový tréning je typ tréningu, ktorý zahŕňa vykonávanie série cvičení za sebou s malým alebo žiadnym odpočinkom medzi nimi. Tento typ tréningu je skvelý na spaľovanie kalórií a budovanie svalov. Pomáha tiež zlepšiť vašu kardiovaskulárnu kondíciu a vytrvalosť. Kruhové tréningy možno vykonávať so závažím, cvičením s vlastnou váhou alebo kombináciou oboch.

Regeneračná joga: zdravotné prínosy pre ženy

Restoratívna joga je typ jogy, ktorý je navrhnutý tak, aby pomohol telu a mysli relaxovať a liečiť sa. Je to jemná prax, ktorá využíva rekvizity, ako sú podhlavníky, prikrývky a bloky na podporu tela v rôznych pózach. Pózy sú držané dlhší čas, čo umožňuje telu relaxovať a otvoriť sa. Restoratívna joga je skvelý spôsob, ako znížiť stres a napätie v tele.

Recepty na zdravé raňajky bez pridaného cukru

Ovos na noc je skvelý spôsob, ako získať zdravé raňajky bez pridaného cukru. Jednoducho zmiešajte ovsené vločky, mlieko a vaše obľúbené zmesi, ako sú orechy, semienka a sušené ovocie. Nechajte zmes cez noc odležať v chladničke a ráno budete mať pripravené chutné a výživné raňajky.

Čo zje Hilaria Baldwin za deň

Hilaria Baldwin začína svoj deň zdravými raňajkami. Zvyčajne má smoothie vyrobené z mandľového mlieka, banánu, špenátu a mandľového masla. Tiež má rada ovsené vločky s mandľovým mliekom, chia semienkami a bobuľami. Tiež si rada dá misku jogurtu s granolou a čerstvým ovocím.

Ako zmierniť ranné nadúvanie

Dehydratácia môže spôsobiť nadúvanie, preto je dôležité piť veľa vody počas dňa. Snažte sa vypiť aspoň 8 pohárov vody denne a viac, ak cvičíte alebo ste v horúcom prostredí. Môžete tiež skúsiť pridať do vody plátky citróna alebo uhorky pre osviežujúcu chuť.

Ako podiatri opravujú zarastené nechty na nohách

Zarastanie nechtov na nohe vzniká vtedy, keď roh alebo strana nechtu na nohe zarastá do kože. Príčinou môže byť nosenie príliš tesných topánok, príliš krátke strihanie nechtu na nohe alebo poranenie palca na nohe. Medzi ďalšie faktory, ktoré môžu zvýšiť riziko zarastania nechtov na nohách, patrí zlá hygiena nôh, plesňové infekcie a cukrovka.

8 osvedčených spôsobov, ako vyzerať a cítiť sa mladšie

Zdravá strava je jedným z najlepších spôsobov, ako vyzerať a cítiť sa mladšie. Konzumácia veľkého množstva ovocia a zeleniny, celozrnných výrobkov a chudých bielkovín vám môže pomôcť udržať si zdravú váhu a poskytnúť telu živiny, ktoré potrebuje, aby zostalo zdravé. Vyhnite sa spracovaným a sladkým potravinám, pretože môžu spôsobiť zápal a viesť k predčasnému starnutiu.

Ako Talia Frenkel vyrába lepšie kondómy

Talia Frenkel sa narodila v Izraeli a ako malé dieťa sa presťahovala do Spojených štátov. Navštevovala University of Pennsylvania, kde študovala obchod a marketing. Po ukončení štúdia pracovala niekoľko rokov v módnom priemysle, kým sa rozhodla venovať svojej vášni pre sexuálne zdravie.

4 jednoduché kroky k meditácii a nájdeniu vnútorného pokoja

Prvým krokom k meditácii je nájsť si pokojné miesto, kde vás nikto nebude rušiť. Môže to byť roh vašej spálne, miesto na vašom dvore alebo dokonca lavička v parku. Uistite sa, že sa cítite pohodlne a že vás počas meditácie nebudú rušiť.

Mali by si ženy holiť tváre?

Holenie tváre je kozmetické ošetrenie, ktoré zahŕňa použitie žiletky na odstránenie vrchnej vrstvy odumretých kožných buniek z tváre. Môže pomôcť znížiť výskyt jemných liniek a vrások a môže tiež pomôcť udržať vašu pokožku hladkú a zdravú. Holenie tváre sa zvyčajne vykonáva jednočepeľovým holiacim strojčekom, no niektorí ľudia radšej používajú elektrický holiaci strojček.

Bolí sex? 5 príznakov, že by ste mali navštíviť lekára

Ak pocítite bolesť počas penetrácie, môže to byť príznakom zdravotného problému. Môže to byť spôsobené mnohými vecami, vrátane infekcie, sexuálne prenosnej infekcie alebo štrukturálneho problému. Ak pocítite bolesť počas penetrácie, je dôležité, aby ste to oznámili svojmu lekárovi, aby mohol diagnostikovať príčinu a poskytnúť liečbu.

Ako vyzerá zdravý tanier - Rebecca Scritchfield Body Kindness

Zdravý tanier je taký, ktorý je vyvážený a obsahuje správne pomery bielkovín, sacharidov a tukov. Mal by tiež obsahovať rôzne farby a textúry, aby ste zabezpečili, že dostanete širokú škálu živín. Zdravý tanier by si mal kontrolovať aj porcie, aby ste sa neprejedli.

Srdcové choroby u farebných žien: príčiny, prevencia a liečba

Existuje niekoľko faktorov, ktoré môžu zvýšiť riziko srdcových ochorení u farebných žien. Tie obsahujú: