Domov

Ako vyrobiť nábytok s Anou White – vlastnoručne postavený dom

Než začnete vyrábať nábytok, budete musieť zhromaždiť potrebné materiály. To zahŕňa drevo, skrutky, klince, lepidlo a ďalšie nástroje. Budete sa tiež musieť rozhodnúť pre typ nábytku, ktorý chcete vyrobiť. Ana White poskytuje podrobné pokyny pre rôzne kusy nábytku, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Sprievodca ošetrením okien: Typy, výhody a tipy

Existuje mnoho rôznych typov ošetrení okien, z ktorých každá má svoje jedinečné výhody. Tu sú niektoré z najpopulárnejších typov úpravy okien:

Martha Beck o vytváraní šťastného domova

Prvým krokom k vytvoreniu šťastného domova je vypratanie. Martha Beck odporúča zbaviť sa všetkého, čo vám neprináša radosť a neplní účel. To zahŕňa staré oblečenie, nábytok a drobnosti, ktoré zaberajú miesto. Vyčistením domova vytvoríte pokojnejšie a organizovanejšie prostredie.

Ako postaviť rolovaciu skladovaciu lavicu – svojpomocne skladovacie kontajnery

Predtým, ako začnete stavať svoju rolovaciu skladovaciu lavicu, budete musieť zhromaždiť potrebné materiály. Budete potrebovať kus preglejky, štyri kolieska, skrutky, vŕtačku a pílu. Môžete si tiež kúpiť nejakú farbu alebo moridlo, aby ste si prispôsobili vzhľad svojej úložnej lavice.

Dotknutý tyrkysovou: Pantone farba roka 2010

Tyrkys sa používa v šperkoch a umení po stáročia. Prvýkrát bol objavený v Egypte v 6. storočí pred Kristom a používal sa na zdobenie hrobiek faraónov. Starovekí Gréci a Rimania tiež používali tyrkys vo svojich šperkoch a umení a bola to populárna farba v Byzantskej ríši. Tyrkys sa používal aj v indiánskych šperkoch a umení a dodnes sa používa v mnohých kultúrach po celom svete.

Tajomstvá a tipy jarného upratovania od Franka Fontanu

Než začnete s upratovaním, je dôležité mať plán. Urobte si zoznam všetkých oblastí, ktoré chcete vyčistiť, a uprednostnite ich. To vám pomôže zostať sústredený a organizovaný. Je tiež dobré nastaviť si časovú os, aby ste neboli zahltení.

Stratégie Petra Walsha na vyčistenie vášho domova

Čo sa týka upratovania, je dôležité začať v malom. Nesnažte sa zvládnuť celý dom naraz. Namiesto toho sa zamerajte na jednu miestnosť alebo jednu oblasť naraz. Pomôže vám to zostať sústredené a proces bude menej náročný.

Ako získať o 7 hodín denne viac

Prvým krokom k tomu, aby ste denne získali viac hodín, je určiť si priority. Urobte si zoznam všetkých vecí, ktoré musíte urobiť, a zoraďte ich podľa dôležitosti. Pomôže vám to sústrediť sa najskôr na najdôležitejšie úlohy a ušetrí vám to čas.

Usporiadanie záhradnej párty: tipy a nápady

Výber témy pre záhradnú párty vám môže pomôcť pri rozhodovaní o dekoráciách, jedle a aktivitách. Medzi obľúbené témy záhradných párty patrí čajový večierok, luau alebo narodeninová oslava so záhradnou tematikou. Môžete si tiež vybrať farebnú schému, ktorá vám pomôže zladiť dekorácie a jedlo.

Ako si udržať poriadok – tipy od organizovaných ľudí

Vytvorenie zoznamu je jedným z najlepších spôsobov, ako si udržať poriadok. Zapíšte si všetky úlohy, ktoré musíte urobiť, a uprednostnite ich. To vám pomôže zostať sústredený a na správnej ceste. Na sledovanie svojich úloh a termínov môžete použiť aj plánovač alebo kalendár.

Aká je vaša osobnosť sviatočného zdobenia?

Pokiaľ ide o zdobenie na sviatky, existuje toľko možností, z ktorých si môžete vybrať. Od tradičných po moderné, je tu niečo pre každého. Aby sme vám pomohli nájsť dokonalé dekorácie pre váš domov, odpovedzte na nasledujúce otázky, aby ste určili svoju osobnosť sviatočného zdobenia.

DIY trblietavé veľkonočné vajíčka s trblietavými konfetami – zábavné a kreatívne remeslo

Na výrobu vlastných trblietavých veľkonočných vajíčok budete potrebovať nasledujúce položky:

Prehliadka ikonického sídla Elvisa Presleyho v Gracelande

Graceland pôvodne postavil v roku 1939 Elvisov otec Vernon Presley. Elvis kúpil panstvo v roku 1957 za 102 500 dolárov a rýchlo sa stalo jeho domovom. Elvis žil v Gracelande až do svojej smrti v roku 1977 a odvtedy sa stal svätyňou jeho pamiatky. V roku 1982 bol Graceland otvorený pre verejnosť ako múzeum a turistická atrakcia.

Jedna hodina, jeden deň, jeden víkend: Sprievodca zdravým životným štýlom

Využitie času na maximum začína tým, že využijete maximum z jednej hodiny. Počas tejto hodiny sa zamerajte na starostlivosť o seba. Choďte na prechádzku, prečítajte si knihu alebo urobte niečo, pri čom sa cítite dobre. To vám pomôže zostať motivovaní a nabití energiou na zvyšok dňa.

Organizačné tipy od profesionálnej organizátorky Lindy Rothschildovej

Prvým krokom k organizovaniu je vytvorenie plánu. Nájdite si čas na premýšľanie o tom, ktoré oblasti vášho domova si vyžadujú najväčšiu pozornosť a aké ciele chcete dosiahnuť. Keď budete mať pripravený plán, bude ľahšie zostať sústredený a motivovaný.

Premena záhrady: Premeňte svoj chaotický vonkajší priestor

Pred začatím akéhokoľvek projektu úpravy záhrady je dôležité mať pripravený plán. Urobte si čas na premýšľanie o tom, ako chcete, aby vaša záhrada vyzerala a aké funkcie by ste chceli zahrnúť. Zvážte veľkosť vašej záhrady a množstvo priestoru, s ktorým musíte pracovať. Keď budete mať pripravený plán, môžete začať realizovať svoje sny o premene záhrady.

Ošetrenie spodnej steny a nápady na obklady od Franka Fontanu

Obloženie je typ úpravy stien, ktorý sa používa na pridanie textúry a zaujímavosti do miestnosti. Zvyčajne je vyrobený z dreva a je inštalovaný pozdĺž spodnej časti steny. Obloženie môže byť použité na vytvorenie klasického, tradičného vzhľadu alebo modernejšieho, súčasného vzhľadu.

Ako si zorganizovať topánky – projekt Quick Declutter od Petra Walsha

Prvým krokom pri organizovaní topánok je zhromaždiť všetky topánky na jednom mieste. To vám pomôže získať predstavu o tom, koľko topánok máte a aké typy topánok máte. Keď máte všetky topánky zhromaždené, môžete ich začať triediť.

10 tipov pre nových záhradkárov

Prvým krokom pri vytváraní záhrady je výber správneho miesta. Zvážte množstvo slnečného svetla, ktoré oblasť dostáva, typ pôdy a množstvo priestoru, ktorý máte k dispozícii. Ak vysádzate kvety, uistite sa, že oblasť dostane najmenej šesť hodín priameho slnečného žiarenia každý deň. Ak pestujete zeleninu, vyberte si oblasť, ktorá má najmenej osem hodín slnečného svetla.

Nate Berkus pretvára dom Iyanly Vanzantovej

Predtým, ako sa Nate Berkus pustil do práce, dom Iyanly Vanzant bol trochu zastaraný a potreboval zmenu. Steny mali matnú béžovú farbu a nábytok sa nezhodoval. Celkový vzhľad bol trochu fádny a neinšpirujúci.