Inšpiráciu

Psychické stredné čítania: Čo môžete očakávať

Čítania z duševného média môžu mať mnoho podôb. Niektoré z najbežnejších typov čítaní zahŕňajú čítanie tarotov, čítania anjelov a čítania astrológie. Každý typ čítania má svoje jedinečné výhody a môže vám poskytnúť rôzne typy poznatkov. Je dôležité preskúmať rôzne typy dostupných údajov a vybrať si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Ako si vytvoriť svoju vlastnú osobnú mantru

Osobná mantra je fráza alebo príslovie, ktoré si opakujete, aby ste zostali pozitívni a motivovaní. Môže to byť jednoduchá fráza ako „som silný“ alebo „dokážem to“, alebo to môže byť dlhšia fráza ako „som schopný dosiahnuť čokoľvek, čo si zaumienim“. Cieľom je zopakovať si túto frázu vždy, keď potrebujete zvýšiť motiváciu alebo pripomenúť si svoju silu a schopnosti.

Ste nenápadne zneužívaní?

Nenápadné týranie je typ psychického týrania, ktoré je často ťažké rozpoznať. Vyznačuje sa tým, že násilník používa rafinované taktiky na manipuláciu a ovládanie obete. Tieto taktiky môžu zahŕňať emocionálnu manipuláciu, gaslighting a verbálne napádanie. Jemné zneužívanie môže byť ťažké odhaliť, pretože je často maskované ako láskavosť alebo záujem. Môže to byť tiež ťažké rozpoznať, pretože násilníkom môže byť niekto, komu dôverujete.

Mýtus o láske, ktorá ničí vzťahy

Mýtus o láske, ktorá ničí vzťahy, hovorí, že láska stačí na to, aby vzťah fungoval. Tento mýtus udržiavajú romantické filmy a knihy, ktoré vykresľujú lásku ako magickú silu, ktorá dokáže prekonať akúkoľvek prekážku. Ale v skutočnosti láska na to, aby vzťah fungoval, nestačí. Na to, aby bol vzťah úspešný, je potrebná tvrdá práca, komunikácia a kompromisy.

Známky, že sa vás vaši blízki možno pokúšajú kontaktovať

Jedným z najčastejších znakov, že sa vás vaši blízki snažia kontaktovať, sú sny. Sny môžu byť pre vašich blízkych mocným spôsobom, ako vás osloviť. Ak máte živé sny o svojich blízkych, môže to byť znamenie, že sa vás snažia kontaktovať.

Andra Day: Jazzová speváčka, ktorá nás všetkých inšpiruje

Day začala svoju kariéru ako záložná speváčka pre umelcov ako Stevie Wonder a John Legend. V roku 2015 vydala svoj debutový album Cheers to the Fall, ktorý bol nominovaný na cenu Grammy za najlepší R&B album. Album obsahoval hitový singel „Rise Up“, ktorý bol nominovaný na cenu Grammy za najlepší R&B výkon. Day odvtedy vydal ďalšie dva albumy, The United State of Mind (2018) a A Day in the Life (2020).

13 malých spôsobov, ako urobiť svet lepším miestom

Podpora miestnych podnikov je skvelý spôsob, ako zmeniť svoju komunitu. Nakupovanie v miestnych obchodoch pomáha udržať peniaze v miestnej ekonomike a podporuje malých podnikateľov. Navyše často nájdete unikáty, ktoré nenájdete vo veľkých obchodných reťazcoch.

Prečo nemôžete niekomu odpustiť: dôvody a riešenia

Je veľa dôvodov, prečo niekomu nevieme odpustiť. Tu sú niektoré z najbežnejších:

Hry na zlepšenie nálady, ktoré vám pozdvihnú náladu

Hranie hier môže byť skvelým spôsobom, ako si oddýchnuť od stresu každodenného života. Môže vám pomôcť uvoľniť sa a zabaviť sa a zároveň vám poskytne pocit úspechu. Hry vám tiež môžu pomôcť zostať v kontakte s priateľmi a rodinou, pretože mnohé hry možno hrať s viacerými hráčmi. Okrem toho vám hranie hier môže pomôcť zlepšiť vaše duševné zdravie znížením stresu a úzkosti, zlepšením nálady a zvýšením sebavedomia.

Ďakovné modlitby a požehnania

Ďakujme Pánovi, že je dobrý a Jeho láska trvá naveky. Žalm 136:1

Farma Savage Heart: Miesto, kde ženy môžu prijať krásu a zdravie

Poslaním Savage Heart Farm je vytvoriť bezpečný a posilňujúci priestor pre ženy, aby sa stretli a oslávili svoju krásu a zdravie. Farma ponúka množstvo aktivít a služieb, ktoré pomáhajú ženám cítiť sa krásne a zdravé. Od lekcií jogy až po jedlá z farmy na stôl, Savage Heart Farm je miestom, kde sa ženy stretávajú a oslavujú svoju krásu a zdravie.

Aplikácia pre zoznamovanie, ktorá odpovie na všetky vaše otázky

Aplikácia Dating Advice App je online platforma, ktorá používateľom poskytuje rady o zoznamovaní a vzťahoch. Aplikácia je navrhnutá tak, aby pomohla používateľom nájsť odpovede na ich otázky o zoznamovaní a vzťahoch. Aplikácia poskytuje používateľom rady od odborníkov a iných používateľov. Aplikácia tiež poskytuje používateľom tipy a triky, ktoré im pomôžu orientovať sa vo svete zoznamovania.

Zahrajte si hry Dognition na stimuláciu mysle vášho psa

K dispozícii je množstvo rôznych typov hier Dognition. Niektoré z najpopulárnejších zahŕňajú:

Vydanie kníh na jeseň 2020: Nájdite si svoje ďalšie čítanie tu!

The Vanishing Half je strhujúci román o sestrách dvojčatách, ktoré sa v živote uberajú veľmi odlišnými cestami. Potom, čo sestry vyrastali v malej južanskej černošskej komunite, idú svojou cestou. Jeden zostane v meste, zatiaľ čo druhý sa presťahuje do mesta a prejde za bieleho. Román sleduje životy sestier v priebehu niekoľkých desaťročí a skúma témy identity, rodiny a rasy.

Duševná choroba: Komplexný sprievodca

Duševná choroba je široký pojem, ktorý zahŕňa rôzne stavy duševného zdravia. Tieto stavy sa môžu pohybovať od miernych až po ťažké a môžu ovplyvniť schopnosť človeka fungovať v každodennom živote. Medzi bežné duševné choroby patrí depresia, úzkosť, bipolárna porucha, schizofrénia a posttraumatická stresová porucha (PTSD).

Gouldova farma: Miesto na liečenie duševných chorôb

Gould Farm je rezidenčná terapeutická komunita, ktorá poskytuje bezpečné a podporné prostredie pre jednotlivcov s duševným ochorením. Cieľom Gouldovej farmy je pomôcť jednotlivcom získať prehľad o ich duševnom zdraví a rozvíjať zručnosti, ktoré potrebujú na to, aby žili zdravý a plnohodnotný život. Program je založený na presvedčení, že jednotlivci sa môžu naučiť riadiť svoje duševné zdravie a viesť zmysluplný život.

Boj dcéry s duševnou chorobou svojej matky

Keď sa dcéra stretne s duševnou chorobou svojej matky, môže to byť ťažká a mätúca skúsenosť. Môže sa cítiť ohromená, bezmocná a vystrašená. Môže sa tiež cítiť vinná za to, že nemôže matke pomôcť, alebo že nerozumie matkinmu stavu. Dcéra sa tiež môže cítiť izolovaná, pretože sa nemusí vedieť s nikým porozprávať o matkinej chorobe.

Fotografický blog The Dogist: Zachytenie krásy psov Eliasa Weissa Friedmana

Fotografický blog Dogist bol vytvorený v roku 2014 a odvtedy sa stal jedným z najpopulárnejších blogov týkajúcich sa psov na internete. Friedmanove fotografie sú ohromujúce a zachytávajú krásu každého šteniatka, ktoré fotografuje. Nafotil viac ako 10 000 psov z celého sveta a objavil sa v publikáciách ako The New York Times, The Wall Street Journal a National Geographic.

Utešovanie ľudí: Tipy a techniky

Prvým krokom, ako niekoho utešiť, je počúvať a uznať jeho pocity. Dajte im vedieť, že ste tu pre nich a že rozumiete tomu, čím si prechádzajú. Nesnažte sa riešiť ich problémy alebo ponúkať rady, len počúvajte a buďte prítomní.

Príbehy nezištnosti – čo robí knihu hrdinov

Nezištnosť je mocná sila. Dá sa to vidieť na každodenných skutkoch láskavosti, ako je pomoc cudziemu človeku nosiť ich potraviny alebo darovanie na charitu. Ale možno to vidieť aj na mimoriadnych hrdinských činoch, ako je napríklad riskovanie vlastného života pri záchrane druhého. Nezištnosť je hnacou silou mnohých z najväčších svetových hrdinov.