Inšpiráciu

Martha Beck: 10 životných lekcií, ktoré by ste sa mali odnaučiť

Jednou z najbežnejších životných lekcií, o ktorých sa Martha Becková domnieva, že by sme sa ich mali odnaučiť, je myšlienka, že na prvé miesto by sme mali vždy dávať druhých. Aj keď je dôležité brať ohľad na ostatných, je dôležité starať sa aj o seba. Nemôžeme slúžiť iným, ak sa v prvom rade nestaráme o svoje vlastné potreby.

Ranné rutiny veľmi úspešných žien

Ranná rutina vám môže pomôcť začať deň tou správnou nohou. Môže vám pomôcť zostať organizovaný a sústredený a tiež vám môže pomôcť zostať motivovaný a produktívny. Ranná rutina vám tiež môže pomôcť nastaviť tón pre zvyšok dňa. Ak si nájdete čas na naplánovanie svojho dňa, môžete sa uistiť, že svoj čas využijete na maximum.

Herečka Emayatzy Corinealdi zdieľa rady od svojich rodičov

V rozhovore pre Essence sa Emayatzy podelila o radu, ktorú dostala od svojich rodičov a ktorá jej pomohla zostať pri zemi a úspešná v kariére. Povedala: „Moji rodičia mi vždy hovorili, aby som zostal pokorný a sústredený. Tiež ma naučili byť láskavý a správať sa k ľuďom s rešpektom.“

Psychické stredné čítania: Čo môžete očakávať

Čítania z duševného média môžu mať mnoho podôb. Niektoré z najbežnejších typov čítaní zahŕňajú čítanie tarotov, čítania anjelov a čítania astrológie. Každý typ čítania má svoje jedinečné výhody a môže vám poskytnúť rôzne typy poznatkov. Je dôležité preskúmať rôzne typy dostupných údajov a vybrať si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Ako si vytvoriť svoju vlastnú osobnú mantru

Osobná mantra je fráza alebo príslovie, ktoré si opakujete, aby ste zostali pozitívni a motivovaní. Môže to byť jednoduchá fráza ako „som silný“ alebo „dokážem to“, alebo to môže byť dlhšia fráza ako „som schopný dosiahnuť čokoľvek, čo si zaumienim“. Cieľom je zopakovať si túto frázu vždy, keď potrebujete zvýšiť motiváciu alebo pripomenúť si svoju silu a schopnosti.

Ste nenápadne zneužívaní?

Nenápadné týranie je typ psychického týrania, ktoré je často ťažké rozpoznať. Vyznačuje sa tým, že násilník používa rafinované taktiky na manipuláciu a ovládanie obete. Tieto taktiky môžu zahŕňať emocionálnu manipuláciu, gaslighting a verbálne napádanie. Jemné zneužívanie môže byť ťažké odhaliť, pretože je často maskované ako láskavosť alebo záujem. Môže to byť tiež ťažké rozpoznať, pretože násilníkom môže byť niekto, komu dôverujete.

Noma Dumezweni o hre na Hermionu vo filme Harry Potter a prekliate dieťa

Noma Dumezweni sa narodila vo Svazijsku a ako dieťa sa presťahovala do Spojeného kráľovstva. Svoju kariéru začala v divadle, účinkovala v inscenáciách ako Búrka a Zimná rozprávka. Zahrala si aj v televíznom seriáli The No. 1 Ladies' Detective Agency a vo filme Železná lady. V roku 2016 bola obsadená ako Hermiona Grangerová v hre Harry Potter a prekliate dieťa.

Mýtus o láske, ktorá ničí vzťahy

Mýtus o láske, ktorá ničí vzťahy, hovorí, že láska stačí na to, aby vzťah fungoval. Tento mýtus udržiavajú romantické filmy a knihy, ktoré vykresľujú lásku ako magickú silu, ktorá dokáže prekonať akúkoľvek prekážku. Ale v skutočnosti láska na to, aby vzťah fungoval, nestačí. Na to, aby bol vzťah úspešný, je potrebná tvrdá práca, komunikácia a kompromisy.

Známky, že sa vás vaši blízki možno pokúšajú kontaktovať

Jedným z najčastejších znakov, že sa vás vaši blízki snažia kontaktovať, sú sny. Sny môžu byť pre vašich blízkych mocným spôsobom, ako vás osloviť. Ak máte živé sny o svojich blízkych, môže to byť znamenie, že sa vás snažia kontaktovať.

Andra Day: Jazzová speváčka, ktorá nás všetkých inšpiruje

Day začala svoju kariéru ako záložná speváčka pre umelcov ako Stevie Wonder a John Legend. V roku 2015 vydala svoj debutový album Cheers to the Fall, ktorý bol nominovaný na cenu Grammy za najlepší R&B album. Album obsahoval hitový singel „Rise Up“, ktorý bol nominovaný na cenu Grammy za najlepší R&B výkon. Day odvtedy vydal ďalšie dva albumy, The United State of Mind (2018) a A Day in the Life (2020).

13 malých spôsobov, ako urobiť svet lepším miestom

Podpora miestnych podnikov je skvelý spôsob, ako zmeniť svoju komunitu. Nakupovanie v miestnych obchodoch pomáha udržať peniaze v miestnej ekonomike a podporuje malých podnikateľov. Navyše často nájdete unikáty, ktoré nenájdete vo veľkých obchodných reťazcoch.

Prečo nemôžete niekomu odpustiť: dôvody a riešenia

Je veľa dôvodov, prečo niekomu nevieme odpustiť. Tu sú niektoré z najbežnejších:

Hry na zlepšenie nálady, ktoré vám pozdvihnú náladu

Hranie hier môže byť skvelým spôsobom, ako si oddýchnuť od stresu každodenného života. Môže vám pomôcť uvoľniť sa a zabaviť sa a zároveň vám poskytne pocit úspechu. Hry vám tiež môžu pomôcť zostať v kontakte s priateľmi a rodinou, pretože mnohé hry možno hrať s viacerými hráčmi. Okrem toho vám hranie hier môže pomôcť zlepšiť vaše duševné zdravie znížením stresu a úzkosti, zlepšením nálady a zvýšením sebavedomia.

Ďakovné modlitby a požehnania

Ďakujme Pánovi, že je dobrý a Jeho láska trvá naveky. Žalm 136:1

Farma Savage Heart: Miesto, kde ženy môžu prijať krásu a zdravie

Poslaním Savage Heart Farm je vytvoriť bezpečný a posilňujúci priestor pre ženy, aby sa stretli a oslávili svoju krásu a zdravie. Farma ponúka množstvo aktivít a služieb, ktoré pomáhajú ženám cítiť sa krásne a zdravé. Od lekcií jogy až po jedlá z farmy na stôl, Savage Heart Farm je miestom, kde sa ženy stretávajú a oslavujú svoju krásu a zdravie.

Aplikácia pre zoznamovanie, ktorá odpovie na všetky vaše otázky

Aplikácia Dating Advice App je online platforma, ktorá používateľom poskytuje rady o zoznamovaní a vzťahoch. Aplikácia je navrhnutá tak, aby pomohla používateľom nájsť odpovede na ich otázky o zoznamovaní a vzťahoch. Aplikácia poskytuje používateľom rady od odborníkov a iných používateľov. Aplikácia tiež poskytuje používateľom tipy a triky, ktoré im pomôžu orientovať sa vo svete zoznamovania.

Derek Black: Od bieleho rasistu k reformovanému aktivistovi

Black sa narodil v roku 1981 Donovi Blackovi, bývalému vodcovi Ku Klux Klanu, a jeho manželke Chloe. Bol vychovaný v domácnosti bielej rasy a naučili ho veriť v nadradenosť bielej rasy. Bol tiež povzbudený, aby sa venoval kariére v politike a bol dokonca zvolený do miestnej školskej rady na Floride.

Zahrajte si hry Dognition na stimuláciu mysle vášho psa

K dispozícii je množstvo rôznych typov hier Dognition. Niektoré z najpopulárnejších zahŕňajú: