O nás

Priamo v srdci bratislavského Starého mesta nájdete butik, ktorý vás svojím inovatívnym konceptom a okúzľujúcou atmosférou prenesie do metropol šarmu a elegancie, akými sú napríklad Miláno a Paríž. Butik nadchne všetkých milovníkov luxusu a krásy. Podmanivý svet vysokej módy bol totiž pre jeho zakladateľov najväčšou inšpiráciou.

Projekt V&E Fashion sa zrodil vd’aka stretnutiu výnimočných ľudí, ktorých spája nielen vášeň pre módu a cit pre krásu, ale aj snaha vytvoriť v predajných priestoroch unikátnu atmosféru, kde sa cítia príjemne nielen dámy, ale aj páni. V butiku V&E Fashion nájdete oblečenie, doplnky a šperky francúzskych  a talianskych značiek WAGGON PARIS a EXALTATION PARIS, CARACTERE a iné. Obohatil a rozšíril tak ponuku lokálneho trhu pre našich i zahraničných zákazníkov. Pod jednou strechou ponúka nielen zaujímavé modely kvalitných materiálov francúzskych a talianskych značiek, ktoré sa na Slovensku objavujú po prvýkrát, ale aj špičkový servis. Okrem odborného poradenstva vám nakupovanie spríjemní skvelá káva alebo pohár dobre vychladeného šampanského.

Navigácia
Close

Môj košík

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our pravidlá ochrany súkromia.

Already got an account?

Close

Kategórie