Vlastných Zázračných Detektívov

Zázrační detektívi: Odkrývanie svätej špiny Chimayo

História svätej špiny Chimayo siaha až do začiatku 19. storočia. Podľa legendy miestny farmár objavil špinu pri kopaní v okolí. Veril, že má zázračnú liečivú moc a začal to šíriť ďalej. Čoskoro ľudia z celého regiónu prichádzali do Chimayo, aby zažili liečivú silu špiny.

Zázrační detektívi: Odhaľovanie zázrakov z 11. septembra

Zázrační detektívi sú skupina výskumníkov a novinárov, ktorí sa venujú odhaľovaniu príbehov o zázrakoch, ktoré sa stali 11. septembra. Poháňa ich túžba vyniesť na svetlo neuveriteľné príbehy o prežití a hrdinstve, ktoré vzišli z tragédie. Svojím výskumom odhalili príbehy ľudí, ktorí boli zázračne zachránení pred rúcajúcimi sa vežami, ľudí, ktorí dokázali ujsť z horiacich budov, a ľudí, ktorí dokázali pomôcť druhým v čase núdze.

Zázrační detektívi: Odhaľovanie zázračného muža

Zázračný muž je záhadná postava, ktorej sa pripisujú zázračné uzdravenia a iné nadprirodzené činy. Hovorí sa, že sa narodil koncom 19. storočia a predpokladá sa, že žil v Spojených štátoch. Hovorí sa, že mal hlboké znalosti o okultizme a bol schopný vykonávať zázračné uzdravenia a iné nadprirodzené činy. Hovorí sa, že mal aj schopnosť komunikovať s mŕtvymi.