Vlastná Super Duša Nedeľa

Nespútaná duša: Sprievodca duchovnou slobodou

Nespútaná duša povzbudzuje čitateľov, aby si viac uvedomili seba samého. Singer vysvetľuje, že uvedomením si svojich myšlienok a pocitov môžeme začať chápať našu skutočnú povahu a vymaniť sa zo zovretia ega. Nabáda čitateľov, aby bez posudzovania pozorovali svoje myšlienky a pocity a aby uznali, že to nie sú ich myšlienky alebo pocity. To pomáha vytvárať pocit vnútorného pokoja a slobody.

Falling into Grace: Výňatok z Adyashantiho knihy

Adyashanti verí, že milosť je sila, ktorá nám môže pomôcť nájsť vnútorný pokoj a krásu. Píše: „Milosť je sila, ktorá nám môže pomôcť posunúť sa za hranice nášho obmedzeného zmyslu pre seba a do väčšieho zmyslu bytia. Je to sila, ktorá nám môže pomôcť nájsť našu pravú podstatu a žiť v súlade s ňou.“

Najlepšie texty piesní India.Arie, ktoré vás inšpirujú

„Nie som priemerné dievča z tvojho videa A nie som stavaný ako supermodelka Ale naučila som sa milovať samu seba bezpodmienečne Pretože som kráľovná

Paulo Coelho sa zamýšľa nad 25 rokmi filmu „Alchymista“

Alchymista rozpráva príbeh Santiaga, pastiera, ktorý sa vydáva na cestu, aby našiel svoj osud. Na svojej ceste sa stretáva s rôznymi postavami, ktoré mu pomáhajú pochopiť dôležitosť nasledovania svojich snov. Kniha zarezonovala u čitateľov po celom svete a Coelho sa zamyslel nad jej vplyvom.

Immortal Diamond: Výňatok z knihy otca Richarda Rohra

Otec Richard Rohr verí, že pravé ja je diamant vo vnútri. Vysvetľuje, že pravé ja je tá časť nás, ktorá je večná a nemenná. Je to naša časť, ktorá je spojená s božským. Verí, že odhalením pravého ja môžeme nájsť skutočnú krásu a zdravý životný štýl.

Comeback and Beyond: Inšpiratívny príbeh Tima Storeyho

Storey sa narodil v malom meste na Stredozápade. Keď vyrastal, bol obklopený chudobou a násilím. Napriek ťažkým okolnostiam bol Storey odhodlaný urobiť niečo zo seba. V škole tvrdo pracoval a bol prijatý na prestížnu vysokú školu.

Dr. Shefali Tsabary o tom, prečo sa z rozkošných detí stávajú vzdorovité dospievajúce deti

Dr. Shefali Tsabary vo svojej knihe The Conscious Parent vysvetľuje, že kľúčom k pochopeniu toho, prečo sa z rozkošných detí stávajú vzdorovité dospievajúce deti, je uvedomiť si, že roky dospievania sú obdobím prechodu. Počas tohto obdobia sa dospievajúci snažia nájsť svoju vlastnú identitu a vytvoriť si nezávislosť. V dôsledku toho sa môžu stať vzdorovitejšími a odolnejšími voči rodičovskej autorite.

Dr. Brene Brown citáty o hanbe, zraniteľnosti a veľkej odvahe

'Hanba je veľmi bolestivý pocit alebo skúsenosť viery, že sme chybní, a preto nehodní lásky a spolupatričnosti.' - Dr. Brene Brownová

Môže spôsobiť zázraky: úryvok z knihy od Gabrielle Bernstein

Zázraky sú posunom vo vnímaní od strachu k láske. Keď urobíme tento posun, začneme vidieť svoj život v novom svetle. V každej situácii môžeme vidieť krásu a potenciál. Môžeme vidieť dobro v sebe aj v iných. Môžeme vidieť možnosti, ktoré nám boli kedysi skryté.

Fénixov proces: Sprievodca transformáciou - Elizabeth Lesser

Fénixov proces je krok za krokom sprievodcom transformácie. Je založená na myšlienke, že všetci môžeme vstať z popola našej minulosti a vytvoriť si nový život. Tento proces je navrhnutý tak, aby pomohol jednotlivcom identifikovať a uvoľniť staré vzorce správania, myslenia a emócií, ktoré im už neslúžia. Tiež pomáha jednotlivcom vytvoriť si zdravší životný štýl a nájsť vnútornú krásu.

Piata dohoda: Výňatok z knihy od Dona Miguela Ruiza a Dona Jose Ruiza

Piata dohoda je kľúčom k uvoľneniu sily ostatných štyroch dohôd. Je to dohoda, ktorá vám umožňuje oslobodiť sa od obmedzení vašej mysle a žiť život v slobode a radosti. Piatou dohodou je „Buďte skeptický, ale naučte sa počúvať“. Táto dohoda vás nabáda spochybňovať všetko a byť otvorení novým nápadom a perspektívam.

Mark Nepo citáty o prítomnosti a rozpoznaní životných darov

Mark Nepo verí, že prítomnosť je jednou z najsilnejších vecí, ktoré môžeme urobiť. Hovorí: 'Sila prítomnosti je v tom, že nám umožňuje byť plne nažive v danom okamihu.' Povzbudzuje nás, aby sme si všímali svoje myšlienky a pocity a uvedomovali si krásu a radosť, ktorá nás obklopuje.

Immortal Diamond: Výňatok z knihy otca Richarda Rohra

Rohr vysvetľuje, že pravé ja je božská iskra v nás, ktorá je našou podstatou. Píše: „Skutočné ja je diamant v nás, ktorý je nezničiteľný a večný. Je to naša časť, ktorá je spojená s božským a je zdrojom našej radosti a zmyslu života.“ Ďalej vysvetľuje, že pravé ja nie je niečo, čo možno nájsť vonkajšími prostriedkami, ale niečo, čo treba objaviť vo vnútri.

Jedenásť prsteňov: Príbeh legendárnej trénerskej kariéry Phila Jacksona

Jacksonových 11 majstrovských víťazstiev je dôkazom jeho úspechu ako trénera. Vyhral šesť majstrovských titulov s Chicago Bulls a päť s Los Angeles Lakers. Bol prvým trénerom, ktorý vyhral tri po sebe idúce majstrovstvá s rovnakým tímom, čo sa mu podarilo dvakrát s Bulls a raz s Lakers. Býkov tiež priviedol k najdlhšej víťaznej sérii v histórii NBA, s bilanciou 72:10 v sezóne 1995-96.

Návrat k láske: úryvok z knihy od Marianne Williamson

Williamson začína diskusiou o sile lásky. Píše: „Láska je to, s čím sa rodíme. Strach je to, čo sa učíme. Duchovná cesta je odnaučenie sa strachu a predsudkov a prijatie lásky späť do našich sŕdc. Láska je základná existenciálna skutočnosť. Je to naša konečná realita a náš účel na Zemi. Vedome si to uvedomovať, prežívať lásku v sebe a druhých, to je zmysel života.“

Štyri dohody od Dona Miguela Ruiza: úryvok z knihy

Prvou dohodou je byť bezúhonný so svojím slovom. To znamená hovoriť čestne a dbať na slová, ktoré používate. Znamená to byť úprimný a pravdivý a nepoužívať svoje slová na ubližovanie alebo manipuláciu s druhými. Znamená to tiež mať na pamäti príbehy, ktoré si rozprávate, a presvedčenia, ktoré zastávate.

Čo sa naučila jedna žena z regresie minulých životov

Žena, ktorá si želá zostať v anonymite, podstúpila regresiu minulého života u certifikovaného hypnoterapeuta. Počas relácie sa vrátila do minulého života, v ktorom bola mladým dievčaťom žijúcim v malej dedinke v stredoveku. Zažila pohľady, zvuky a vône dediny a dokázala komunikovať s ľuďmi, ktorých stretla.

11 dušu vzrušujúcich citátov od Michaela Singera

Tento citát od Michaela Singera nám pripomína, že jediné, čo kedy máme, je prítomný okamih. Nemôžeme zmeniť minulosť a nedokážeme predpovedať budúcnosť. Jediné, čo máme, je prítomný okamih a je len na nás, ako ho využijeme.

Nepripútaná duša 12-krokový sprievodca duchovným prebudením

Prvým krokom v 12-krokovej príručke k duchovnému prebudeniu je rozpoznať svoje ego. Ego je vaša časť, ktorú poháňa strach, neistota a potreba súhlasu. Je to vaša časť, ktorá neustále hľadá potvrdenie a snaží sa ovládať svet okolo vás. Rozpoznať svoje ego je prvým krokom k oslobodeniu sa od jeho väzieb a nájdeniu vnútorného pokoja.

The Power of Now: Výňatok z knihy Eckharta Tolleho

Eckhart Tolle v knihe The Power of Now vysvetľuje, že život v prítomnom okamihu je kľúčom k naplnenému životu. Píše: „Uvedomte si hlboko, že prítomný okamih je všetko, čo máte. Urobte z Teraz hlavné zameranie svojho života.“ Tolle vysvetľuje, že život v prítomnom okamihu je jediný spôsob, ako skutočne zažiť život. Píše: „Sila súčasnosti je jediná skutočná sila, ktorá existuje.