Vlastná Super Duša Nedeľa

Nespútaná duša: Sprievodca duchovnou slobodou

Nespútaná duša povzbudzuje čitateľov, aby si viac uvedomili seba samého. Singer vysvetľuje, že uvedomením si svojich myšlienok a pocitov môžeme začať chápať našu skutočnú povahu a vymaniť sa zo zovretia ega. Nabáda čitateľov, aby bez posudzovania pozorovali svoje myšlienky a pocity a aby uznali, že to nie sú ich myšlienky alebo pocity. To pomáha vytvárať pocit vnútorného pokoja a slobody.

Falling into Grace: Výňatok z Adyashantiho knihy

Adyashanti verí, že milosť je sila, ktorá nám môže pomôcť nájsť vnútorný pokoj a krásu. Píše: „Milosť je sila, ktorá nám môže pomôcť posunúť sa za hranice nášho obmedzeného zmyslu pre seba a do väčšieho zmyslu bytia. Je to sila, ktorá nám môže pomôcť nájsť našu pravú podstatu a žiť v súlade s ňou.“

Najlepšie texty piesní India.Arie, ktoré vás inšpirujú

„Nie som priemerné dievča z tvojho videa A nie som stavaný ako supermodelka Ale naučila som sa milovať samu seba bezpodmienečne Pretože som kráľovná

Paulo Coelho sa zamýšľa nad 25 rokmi filmu „Alchymista“

Alchymista rozpráva príbeh Santiaga, pastiera, ktorý sa vydáva na cestu, aby našiel svoj osud. Na svojej ceste sa stretáva s rôznymi postavami, ktoré mu pomáhajú pochopiť dôležitosť nasledovania svojich snov. Kniha zarezonovala u čitateľov po celom svete a Coelho sa zamyslel nad jej vplyvom.

Immortal Diamond: Výňatok z knihy otca Richarda Rohra

Otec Richard Rohr verí, že pravé ja je diamant vo vnútri. Vysvetľuje, že pravé ja je tá časť nás, ktorá je večná a nemenná. Je to naša časť, ktorá je spojená s božským. Verí, že odhalením pravého ja môžeme nájsť skutočnú krásu a zdravý životný štýl.

Comeback and Beyond: Inšpiratívny príbeh Tima Storeyho

Storey sa narodil v malom meste na Stredozápade. Keď vyrastal, bol obklopený chudobou a násilím. Napriek ťažkým okolnostiam bol Storey odhodlaný urobiť niečo zo seba. V škole tvrdo pracoval a bol prijatý na prestížnu vysokú školu.

Dr. Shefali Tsabary o tom, prečo sa z rozkošných detí stávajú vzdorovité dospievajúce deti

Dr. Shefali Tsabary vo svojej knihe The Conscious Parent vysvetľuje, že kľúčom k pochopeniu toho, prečo sa z rozkošných detí stávajú vzdorovité dospievajúce deti, je uvedomiť si, že roky dospievania sú obdobím prechodu. Počas tohto obdobia sa dospievajúci snažia nájsť svoju vlastnú identitu a vytvoriť si nezávislosť. V dôsledku toho sa môžu stať vzdorovitejšími a odolnejšími voči rodičovskej autorite.

Dr. Brene Brown citáty o hanbe, zraniteľnosti a veľkej odvahe

'Hanba je veľmi bolestivý pocit alebo skúsenosť viery, že sme chybní, a preto nehodní lásky a spolupatričnosti.' - Dr. Brene Brownová

Môže spôsobiť zázraky: úryvok z knihy od Gabrielle Bernstein

Zázraky sú posunom vo vnímaní od strachu k láske. Keď urobíme tento posun, začneme vidieť svoj život v novom svetle. V každej situácii môžeme vidieť krásu a potenciál. Môžeme vidieť dobro v sebe aj v iných. Môžeme vidieť možnosti, ktoré nám boli kedysi skryté.

Fénixov proces: Sprievodca transformáciou - Elizabeth Lesser

Fénixov proces je krok za krokom sprievodcom transformácie. Je založená na myšlienke, že všetci môžeme vstať z popola našej minulosti a vytvoriť si nový život. Tento proces je navrhnutý tak, aby pomohol jednotlivcom identifikovať a uvoľniť staré vzorce správania, myslenia a emócií, ktoré im už neslúžia. Tiež pomáha jednotlivcom vytvoriť si zdravší životný štýl a nájsť vnútornú krásu.

11 dušu vzrušujúcich citátov od Michaela Singera

Tento citát od Michaela Singera nám pripomína, že jediné, čo kedy máme, je prítomný okamih. Minulosť nezmeníme a budúcnosť je neistá. Všetko, čo máme, je prítomnosť a je dôležité, aby sme ju využili na maximum.

Piata dohoda: Výňatok z knihy od Dona Miguela Ruiza a Dona Jose Ruiza

Piata dohoda je kľúčom k uvoľneniu sily ostatných štyroch dohôd. Je to dohoda, ktorá vám umožňuje oslobodiť sa od obmedzení vašej mysle a žiť život v slobode a radosti. Piatou dohodou je „Buďte skeptický, ale naučte sa počúvať“. Táto dohoda vás nabáda spochybňovať všetko a byť otvorení novým nápadom a perspektívam.

Mark Nepo citáty o prítomnosti a rozpoznaní životných darov

Mark Nepo verí, že prítomnosť je jednou z najsilnejších vecí, ktoré môžeme urobiť. Hovorí: 'Sila prítomnosti je v tom, že nám umožňuje byť plne nažive v danom okamihu.' Povzbudzuje nás, aby sme si všímali svoje myšlienky a pocity a uvedomovali si krásu a radosť, ktorá nás obklopuje.