Vlastniť, Kde Sú Teraz

Najšokujúcejšie momenty relácie: Pohľad späť

Jedným z najšokujúcejších momentov šou bolo veľké odhalenie. Po mesiacoch špekulácií šou konečne odhalila identitu záhadnej postavy. Fanúšikovia zostali ako obarení, keď sa konečne ukázala pravda. Bol to moment, ktorý nechal divákov bez slov a nechal ich rozprávať celé týždne.

10 najpamätnejších stretnutí zo show

Stretnutie priateľov bolo jedným z najočakávanejších stretnutí všetkých čias. Po 10 rokoch mimo vysielania sa obsadenie obľúbeného sitkomu opäť zišlo na dvojhodinovom špeciáli na HBO Max. V špeciáli sa objavilo obsadenie, ktoré si spomínalo na svoj čas v show, ako aj niekoľko špeciálnych hostí. Bolo to potešujúce stretnutie, ktoré určite vyčarilo úsmev každému fanúšikovi šou.

25 najsledovanejších epizód seriálu všetkých čias

Finále obľúbeného sitkomu Priatelia sledovalo odhadom 52,5 milióna divákov. Táto epizóda bola na zaplakanie, keďže šiesti kamaráti sa rozlúčili s ich milovaným bytom a navzájom. Bola to najsledovanejšia epizóda 10-sezónnej série.

15 najväčších a najdivokejších snov

V roku 1903 sa Wilbur a Orville Wright zapísali do histórie, keď pilotovali prvé motorové lietadlo. Bol to sen, ktorý sledovali mnohí vynálezcovia pred nimi, ale bratia Wrightovci boli prví, ktorí ho premenili na skutočnosť. Ich vynález zmenil svet a otvoril novú éru dopravy.