Vlastné

OWN oznamuje vedúci pár série New Romance od Avy DuVernay

Ava DuVernay, ocenená režisérka filmov Selma a 13th, sa chystá produkovať nový romantický seriál pre OWN. Predstavenie bude skúmať zložitosť moderných vzťahov a predstaví sa v ňom rôznorodé obsadenie. Premiéra seriálu je naplánovaná na rok 2021.

Porozprávajte sa s prvou dámou: Rozhovor o kráse a zdraví

Prvá dáma verí, že krása vychádza zvnútra. Nabáda ženy, aby sa starali o svoje telo a myseľ. Odporúča vyváženú stravu, pravidelné cvičenie a dostatok spánku. Navrhuje tiež, aby ste si našli čas pre seba na relaxáciu a relaxáciu.

Majte svoje presvedčenia a žite zdravý životný štýl

Sebaláska je základom zdravého životného štýlu. Je dôležité nájsť si čas na ocenenie a lásku k sebe. Keď sa milujete, je väčšia pravdepodobnosť, že vo svojom živote urobíte pozitívne zmeny. S väčšou pravdepodobnosťou sa budete starať o svoje fyzické a duševné zdravie a budete robiť rozhodnutia prospešné pre vaše zdravie.

Winfrey a Deepak Chopra spustili nový meditačný zážitok

21-dňový meditačný zážitok je bezplatný program, ktorý je dostupný online. Je navrhnutý tak, aby pomohol ľuďom nájsť vnútorný pokoj a rovnováhu v ich živote. Program pozostáva z troch týždňov vedených meditácií, ktoré vedú Oprah Winfrey a Deepak Chopra. Každý deň dostanú účastníci novú meditáciu, ktorá bude zameraná na inú tému. Program zahŕňa aj denné afirmácie, výzvy na zapisovanie do denníka a ďalšie aktivity, ktoré pomôžu účastníkom zostať sústredení a motivovaní.

Tipy a triky na hry Odvážne pohyby

Hra Bold Moves je zábavný a interaktívny spôsob, ako sa dozvedieť o ženskej kráse, zdravom životnom štýle a starostlivosti o seba. Hra je navrhnutá tak, aby pomohla hráčom robiť odvážne kroky v ich živote a stať sa sebavedomejšími vo svojej vlastnej koži. Hráči si môžu vybrať z rôznych aktivít, ako je joga, meditácia a návody na líčenie, ktoré im pomôžu dosiahnuť ich ciele.

Výukové programy na úrovni odvážnych pohybov pre ženy

Ak hľadáte nový účes, máme množstvo návodov, ktoré vám pomôžu nájsť dokonalý vzhľad. Od vrkočov cez drdoly, kučery až po strihy, máme návody pre všetky typy a dĺžky vlasov. Či už hľadáte niečo jednoduché alebo niečo odvážnejšie, máme pre vás dokonalý návod.