Vlastníkov

Predtým, než boli hviezdami: Všetky moje deti

Susan Lucci je známa najmä vďaka úlohe Erica Kane vo filme All My Children. Predtým, ako sa stala hviezdou, sa narodila v Scarsdale v New Yorku v roku 1946. Navštevovala Garden City High School a potom pokračovala v štúdiu na Marymount College. Potom sa presťahovala do New Yorku, aby sa venovala svojej hereckej kariére. Svoju prvú rolu získala vo filme All My Children v roku 1970 a zvyšok je už história.

Prečítajte si úvodnú adresu Harvardu 2021

Doktorka Biden začala svoj prejav diskusiou o sile ženskej krásy. Povedala: „Krása je viac než len do hĺbky kože. Je to o sile vášho charakteru, sile vášho presvedčenia a odvahe vášho presvedčenia.“ Pokračovala, že krása nie je len o fyzickom vzhľade, ale aj o vnútornej kráse, ktorá pramení zo silného pocitu vlastnej hodnoty a sebavedomia.

Zo zákulisia filmu Lee Danielsa The Butler Through Photos

Obsadenie filmu The Butler od Lee Danielsa tvoria jedni z najtalentovanejších hercov v Hollywoode. Forest Whitaker hrá ako komorník Cecil Gaines a Oprah Winfrey hrá jeho manželku Gloriu. Ďalšími členmi sú David Oyelowo, Cuba Gooding Jr., Terrence Howard a Lenny Kravitz.