Tlačová Miestnosť

O sieti Angel Network

V 's Angel Network ponúkame rôzne programy, ktoré ženám pomôžu dosiahnuť ich ciele. Naše programy sa zameriavajú na zdravie a krásu, poskytujú zdroje a vzdelávanie, ktoré ženám pomáhajú prijímať informované rozhodnutia o svojom zdraví a kráse. Poskytujeme tiež podporu a mentorstvo, aby sme ženám pomohli dosiahnuť ich plný potenciál.

OWN oznamuje druhú sezónu našej Ameriky s Lisou Ling

Moderátorkou seriálu je ocenená novinárka a televízna moderátorka Lisa Ling. Ling bola korešpondentkou pre The Oprah Winfrey Show, CNN a National Geographic Explorer. Je tiež výkonnou producentkou seriálu.

2 Fat 2 Fly Returns to OWN: A Look at the Show

Shannan a Shavon sú hviezdami 2 Fat 2 Fly. Sestry pochádzajú z Atlanty v štáte Georgia a varili spolu odmalička. Majú vášeň pre varenie v južnom štýle a svoj food truck používajú na to, aby svoje recepty priniesli masám. Svoju platformu využívajú aj na šírenie posolstva o posilnení postavenia žien a zdravom životnom štýle.

Hľadanie ďalšej hviezdy vašej vlastnej show

Predtým, ako začnete hľadať, je dôležité mať jasnú predstavu o tom, čo v hviezde hľadáte. Zvážte typ šou, ktorú vytvárate, a kvality, ktoré v hviezde potrebujete. Potrebujete niekoho s určitým vzhľadom alebo osobnosťou? Hľadáte niekoho s určitou úrovňou skúseností? Vedieť, čo hľadáte, vám pomôže zúžiť vyhľadávanie a uľahčí vám nájdenie správnej osoby.

OWN.com spúšťa „Hru s vďakou“ na oslavu žien

'Thank You Game' je online hra, ktorá povzbudzuje ženy, aby uznali svoju krásu a hodnotu. Je to zábavný a interaktívny spôsob, ako spoznať krásu a silu žien. Hra je navrhnutá tak, aby pomohla ženám oceniť samých seba a jeden druhého. Hráči majú odpovedať na otázky o sebe a svojich vzťahoch s inými ženami. Súčasťou hry sú aj aktivity, ktoré hráčom pomáhajú rozpoznať krásu a silu iných žien.

J.K. Rowlingová v The Winfrey Show: Najpredávanejší autorkin inšpiratívny príbeh

Rowlingová sa narodila v Anglicku v roku 1965. Mala ťažké detstvo, keďže jej rodičia sa rozviedli, keď bola mladá, a jej matka zomrela, keď mala iba 25 rokov. Napriek týmto ťažkostiam bola Rowling odhodlaná zo svojho života niečo urobiť. Navštevovala Univerzitu v Exeteri, kde študovala francúzštinu a klasiku.

OWN získava Cenu akadémie nominovaný Precious od Lionsgate

Precious je príbeh Claireece 'Precious' Jones, mladej Afroameričanky žijúcej v Harleme. Precious je negramotná tínedžerka s nadváhou, ktorá je tehotná so svojím druhým dieťaťom, pričom obe sú splodené jej násilníckym otcom. Napriek ťažkým okolnostiam je Precious odhodlaná urobiť niečo zo svojho života a vydáva sa na cestu sebapoznania a posilnenia.

VLASTNÉ sieťové stávky: Vyhrajte 10 000 $ a žite zdravý životný štýl

Výherné stávky VLASTNEJ siete sú pre vás šancou vyhrať peňažnú odmenu 10 000 $. Jediné, čo musíte urobiť, je zadať svoje údaje na webovej stránke VLASTNEJ siete a budete zaradení do stávok. Súťaž je otvorená pre legálnych obyvateľov Spojených štátov amerických, ktorí majú 18 rokov alebo viac.

Premiéra Six Little McGhees: A Look at the Family's Journey

Rodinu McGhee tvoria rodičia Mia a Rozonno a ich šesť detí, Rozonno Jr., Josiah, Madison, Olivia, Isaac a Elijah. Mia a Rozonno sa snažili otehotnieť roky predtým, ako privítali svoje šestonedelie. Pár bol zosobášený osem rokov predtým, ako sa im dostalo ich šesť detí.

Lovetown, USA: Si normálny, Amerika?

Lovetown, USA je prelomové v zastúpení žien. Séria obsahuje rôznorodé obsadenie postáv vrátane žien rôznych rás, veku a pôvodu. Ide o osviežujúcu zmenu oproti typickému zastúpeniu žien v médiách, ktoré sa často zameriavajú na biele, mladé a konvenčne atraktívne ženy. Ukážkou rôznych žien môže Lovetown v USA preskúmať rôzne spôsoby, akými normy krásy a spoločenský tlak ovplyvňujú ženy rôznymi spôsobmi.

OWN oznamuje novú sériu: 'Beverly's Full House'

Beverly Johnson je bývalá supermodelka a podnikateľka, ktorá sa preslávila v 70. rokoch minulého storočia. Bola prvou Afroameričankou, ktorá sa objavila na titulke magazínu Vogue, a odvtedy sa z nej stala úspešná podnikateľka. Johnson má dnes 60 rokov a stále sa aktívne venuje kozmetickému a wellness priemyslu.

Oprah Winfrey oznamuje plány ukončiť svoju show v roku 2011

Show Oprah Winfrey sa prvýkrát odvysielala v roku 1986 a rýchlo sa stala hitom. Winfreyovej jedinečný štýl rozhovorov a jej schopnosť spojiť sa s publikom z nej urobili milovanú postavu. Šou bola publikovaná v 140 krajinách a sledovali ju milióny divákov po celom svete. Bola to najvyššie hodnotená talkshow v histórii a získala množstvo ocenení vrátane 25 cien Daytime Emmy.

Tyler Perry nadviazal partnerstvo so značkou Female Beauty Brand

Partnerstvo medzi Tylerom Perrym a značkou ženskej krásy je zamerané na podporu zdravého životného štýlu. Spolupráca bude zahŕňať Tyler Perry vytváranie obsahu, ktorý povzbudzuje ženy, aby robili zdravé rozhodnutia, pokiaľ ide o ich krásu a životný štýl. Obsah bude zdieľaný na sociálnych sieťach značky, ako aj na vlastných kanáloch Tylera Perryho.

OWN Oznamuje 19. júna Premiéru filmu Ryan a Tatum: The O'Neals

Ryan a Tatum: The O'Neals je nový dokumentárny seriál, ktorý sleduje životy Ryana a Tatuma O'Nealových. Táto séria bude skúmať vzťah otca a dcéry medzi Ryanom a Tatumom, ako aj ich snahu obnoviť ich puto po rokoch odcudzenia. V sérii sa objavia aj ďalší členovia rodiny O'Nealovcov, vrátane Ryanovho syna Griffina a Tatumovho brata Redmonda.

Spustenie rádia Sirius XM – počúvajte!

Sirius XM Radio je služba satelitného rádia, ktorá poskytuje množstvo hudby, správ, športu a zábavy. Je k dispozícii v Spojených štátoch, Kanade a Mexiku. Sirius XM Radio je k dispozícii na rôznych zariadeniach vrátane smartfónov, tabletov a počítačov.

Oprah Winfrey: Oficiálna biografia

Oprah Winfrey sa narodila v Kosciusko, Mississippi, 29. januára 1954. Narodila sa slobodnej matke Vernita Lee a vyrastala v chudobe. Vo veku šiestich rokov sa presťahovala do Milwaukee vo Wisconsine, kde žila so svojou matkou. Navštevovala Lincoln High School a bola študentkou s vyznamenaním. Bola tiež aktívnou členkou svojho cirkevného zboru.

J.K. Rowlingová v The Oprah Winfrey Show: Najpredávanejšia autorka

J.K. Rowlingová sa narodila v Anglicku v roku 1965. Vyrastala v malej dedinke a od mladosti bola vášnivou čitateľkou. Navštevovala Exeter University, kde študovala francúzštinu a klasiku. Po ukončení štúdia sa presťahovala do Portugalska učiť angličtinu. Tam začala písať prvú knihu o Harrym Potterovi.

Dáva zbohom Dr. Ozovi, ktorý spúšťa svoju vlastnú show 14. septembra

Dr. Oz má za sebou dlhú a úspešnú kariéru v oblasti medicíny. Je kardiotorakálny chirurg, spisovateľ a televízna osobnosť. Od roku 2004 je pravidelným hosťom v The Oprah Winfrey Show a od roku 2009 má vlastnú show The Dr. Oz Show. Napísal tiež niekoľko kníh o zdraví a wellness.

Mindy Moore Borman menovaná výkonnou producentkou The Dr. Oz Show

Bormanová začala svoju kariéru v televízii koncom 90. rokov minulého storočia, keď pracovala ako asistentka produkcie v The Oprah Winfrey Show. Rýchlo stúpala v rebríčku a nakoniec sa stala producentkou v show. Po odchode z The Oprah Winfrey Show, Borman pokračoval v práci na rôznych ďalších show, vrátane The Ellen DeGeneres Show, The View a The Talk. Produkovala aj množstvo špeciálov, vrátane Oprah Winfrey Presents: After Neverland, nominovaného na Emmy.