Sveta

Cestovný sprievodca Minneapolis - Minnesota Fringe Festival

Minnesota Fringe Festival je skvelý spôsob, ako preskúmať mnohé atrakcie mesta. Od ikonickej Minneapolis Sculpture Garden až po Walker Art Center, je tu niečo pre každého. Festival ponúka aj rôzne outdoorové aktivity, ako je cyklistika, jazda na kajaku a kanoistika.

Zotavenie zo smútku – Darovanie Afganistanu po 11. septembri

Zotavenie zo smútku je proces liečenia z bolesti a traumy zo straty. Môže to byť náročný proces, ale je možné prekonať smútok a traumu z 11. septembra. Darovanie Afganistanu je jedným zo spôsobov, ako pomôcť s procesom liečenia.

William George Barney zajatý: Príbeh notorického zločinca

William George Barney sa narodil v roku 1845 v New Yorku. Bol synom bohatej rodiny a mal privilegovanú výchovu. Bol to však rebelantský mladík a čoskoro sa začal dostávať do problémov. Bol zatknutý za drobné krádeže a vlámania a nakoniec sa dostal k závažnejším zločinom, ako sú lúpeže a vraždy.

Spomienka na deti 11. septembra

Deti 11. septembra boli všetkých vekových kategórií, od dojčiat až po tínedžerov. Boli to synovia a dcéry, bratia a sestry a priatelia. Boli nevinnými obeťami nezmyselného násilného činu.

Globálna misia Bartona Brooksa – Vrátenie pomoci ženám

The Global Colors Mission je charitatívna organizácia založená Bartonom Brooksom. Cieľom misie je poskytnúť ženám na celom svete prístup ku kozmetickým produktom a zdravému životnému štýlu. Cieľom misie je posilniť postavenie žien tým, že im poskytne nástroje a zdroje, ktoré potrebujú, aby vyzerali a cítili sa čo najlepšie. Misia tiež pracuje na vzdelávaní žien o dôležitosti starostlivosti o svoje telo a myseľ.

Nacho Figueras: To najlepšie z Nacho Figueras

Nacho Figueras sa narodil v Argentíne v roku 1978. Začal hrať pólo vo veku šiestich rokov a rýchlo si pre túto hru vyvinul vášeň. Stal sa profesionálnym hráčom a dlhé roky bol súčasťou argentínskeho národného tímu. Počas svojej kariéry vyhral množstvo turnajov a šampionátov, vrátane Argentine Open v roku 2004 a US Open v roku 2006. Objavil sa aj v kampaniach pre Ralpha Laurena, GQ a Vogue.

Rozhovor s Richardom Bransonom: Jeho život a úspech

Richard Branson sa narodil v roku 1950 v Surrey v Anglicku. V škole bol priemerným študentom, no bol veľmi podnikavý. Vo veku 16 rokov založil časopis s názvom Študent. Vo veku 16 rokov odišiel zo školy, aby sa mohol sústrediť na svoje podnikanie.

Kláštory, kláštory a kláštory - rady na dovolenku a cestovanie

Kláštory, kláštory a kláštory sú duchovné pobyty, ktoré ponúkajú možnosť preskúmať iný spôsob života. Tieto útočiská sa zvyčajne nachádzajú v odľahlých oblastiach a ponúkajú pokojný únik od zhonu každodenného života. Kláštory, kláštory a opátstva sú zvyčajne spojené s rehoľami, ako sú benediktíni, františkáni a dominikáni. Tieto retreaty ponúkajú šancu preskúmať inú kultúru a spojiť sa so svojím vnútorným ja.

Valer Austin: Transformácia mŕtvej krajiny v Mexiku

Valer Austin sa narodil a vyrastal v Mexiku. Vždy mala vášeň pre životné prostredie a odmalička sa venovala environmentálnemu aktivizmu. Vyštudovala environmentalistiku na univerzite v Mexiku a odvtedy zasvätila svoj život ochrane a obnove krajiny.

Cestovanie osamote – inšpiratívne príbehy od sólo cestovateľov

Cestovanie osamote môže byť skvelý spôsob, ako preskúmať svet a dozvedieť sa viac o sebe. Môže vám to pomôcť získať pocit nezávislosti a sebavedomia, ako aj lepšie porozumieť rôznym kultúram a ľuďom. Môže to byť tiež skvelý spôsob, ako si oddýchnuť od každodenného života a preskúmať nové miesta.

Vzdelávacia misia Anny Kournikovej v Rusku v oblasti HIV

Kournikovová sa narodila v Moskve v Rusku v roku 1981. S tenisom začala ako sedemročná a rýchlo sa preslávila ako jedna z najúspešnejších tenistiek všetkých čias. Vyhrala dva grandslamové tituly vo štvorhre a na Australian Open 2002 sa dostala do semifinále dvojhry. Kournikovová odišla z profesionálneho tenisu v roku 2003 a odvtedy sa stala obhajkyňou informovanosti o HIV/AIDS.

Udržať nádej nažive: Ako zostať pozitívny a nájsť silu

Keď je život ťažký, môže byť ľahké zamerať sa na negatívne. Je však dôležité zamerať sa na to pozitívne a hľadať striebornú hranicu. Pokúste sa nájsť niečo pozitívne v každej situácii, bez ohľadu na to, aká malá je. To vám pomôže udržať si motiváciu a udržať nádej.

Znečistenie oceánov: Varovanie Fabiena Cousteaua svetu

Fabien Cousteau je zakladateľom Fabien Cousteau Ocean Learning Center, neziskovej organizácie, ktorá sa venuje ochrane oceánov. Je tiež hostiteľom dokumentárneho seriálu Misia 31, ktorý sleduje jeho cestu, aby preskúmal hlbiny oceánu a zvýšil povedomie o nebezpečenstvách znečistenia oceánov. Fabien je prostredníctvom svojej práce odhodlaný niečo zmeniť a chrániť svetové oceány.

Ekologické úsilie speváka a skladateľa Jacka Johnsona

Johnson je zakladateľom Kokua Hawaii Foundation, neziskovej organizácie, ktorá sa venuje environmentálnemu vzdelávaniu na Havaji. Nadácia pracuje na podpore environmentálneho povedomia a starostlivosti medzi havajskou mládežou a od svojho založenia v roku 2003 poskytla granty viac ako 200 školám a organizáciám. Johnson tiež použil svoju hudbu na zvýšenie povedomia o problémoch životného prostredia, keď vydal album „Sleep Through the Static“. v roku 2008, ktorý bol certifikovaný ako uhlíkovo neutrálny.

Prvé rande Baracka a Michelle Obamových – Slávne prvé

Barack a Michelle sa prvýkrát stretli v roku 1989, keď obaja pracovali v tej istej právnickej firme v Chicagu. Mali spoločného priateľa, ktorý im dal rande naslepo. Na prvom rande si išli pozrieť film Spike Lee Do the Right Thing. Po filme išli do neďalekého Baskin-Robbins na zmrzlinu. Práve tu Barack požiadal Michelle, aby bola jeho priateľkou a ona povedala áno.

Exkluzívne fotografie Plastiki - revolučný čln vyrobený z plastových fliaš

Plastiki vytvoril David de Rothschild a jeho tím dobrodruhov, vedcov a inžinierov. Ich úlohou bolo plaviť sa po Plastiki zo San Francisca do Sydney v Austrálii, aby zvýšili povedomie o znečistení plastmi a potrebe znížiť našu závislosť od plastov na jedno použitie. Plastiki bolo vyrobené z 12 500 recyklovaných plastových fliaš a iných recyklovaných materiálov a bolo poháňané solárnou a veternou energiou.

Srdce a myseľ Michelle Obamovej

Michelle Obama sa narodila v Chicagu v Illinois v roku 1964. Vyrastala v robotníckej rodine a navštevovala Princetonskú univerzitu a Harvardskú právnickú fakultu. Predtým, ako sa v roku 2009 stala prvou dámou Spojených štátov, pracovala niekoľko rokov ako právnička.

Inside the Life of Boxing Champion Mike Tyson

Mike Tyson sa narodil v Brooklyne v New Yorku v roku 1966. Mal ťažké detstvo a vo veku 13 rokov ho poslali do väzenského centra pre mladistvých. Tam ho zoznámili s boxom a rýchlo sa v ňom rozvinul vášeň pre šport. Stal sa amatérskym boxerom av roku 1981 vyhral juniorskú olympijskú zlatú medailu. V roku 1985 sa stal profesionálom a rýchlo sa preslávil ako jeden z najobávanejších boxerov na svete.

Vnútri hradu Windsor: Fascinujúce fakty a história

Hrad Windsor postavil v 11. storočí Viliam Dobyvateľ. Bol domovom 39 panovníkov, vrátane kráľovnej Alžbety II., ktorá na zámku trávi väčšinu svojich súkromných víkendov. Je to najdlhšie obývaný palác v Európe. Hrad bol v priebehu storočí prestavovaný a rozširovaný a dnes je zmesou architektonických štýlov, od pôvodnej normanskej pevnosti až po gotickú obnovu z 19. storočia.