Sveta

Nezvestné deti: Sabrina Aisenberg, Jacob Wetterling a ďalší

Sabrina Aisenbergová mala len päť mesiacov, keď ju v roku 1997 nahlásili ako nezvestnú z domu svojej rodiny vo Valrico na Floride. Jej rodičia Steve a Marlene Aisenbergovci boli poslednými ľuďmi, ktorí ju videli pred zmiznutím. Napriek rozsiahlemu pátraniu sa Sabrina nikdy nenašla. V roku 2001 boli Aisenbergovci obvinení z klamstva vyšetrovateľom, no obvinenia boli neskôr stiahnuté. Prípad zostáva nevyriešený.

Skúmanie novej generácie kúpeľov na chudnutie

Kúpele na chudnutie sú zariadenie, ktoré ponúka množstvo služieb určených na pomoc ľuďom schudnúť a zlepšiť ich celkové zdravie a wellness. Tieto kúpele zvyčajne ponúkajú výživové poradenstvo, cvičebné kurzy, kúpeľné procedúry a relaxačné aktivity. Niektoré kúpele ponúkajú aj liečebné procedúry, ako je hormonálna terapia a liposukcia.

Rozhovory s Nelsonom Mandelom: Jeho život a odkaz

Nelson Mandela sa narodil 18. júla 1918 v Mvezo v Južnej Afrike. Bol synom kmeňového náčelníka a vzdelanie získal na University of Fort Hare a University of Witwatersrand. Mandela bol aktívnym členom Afrického národného kongresu (ANC) a bol zapojený do hnutia proti apartheidu. V roku 1962 bol zatknutý a odsúdený na doživotie za účasť v boji proti apartheidu.

Cestovný sprievodca Minneapolis - Minnesota Fringe Festival

Minnesota Fringe Festival je skvelý spôsob, ako preskúmať mnohé atrakcie mesta. Od ikonickej Minneapolis Sculpture Garden až po Walker Art Center, je tu niečo pre každého. Festival ponúka aj rôzne outdoorové aktivity, ako je cyklistika, jazda na kajaku a kanoistika.

Zotavenie zo smútku – Darovanie Afganistanu po 11. septembri

Zotavenie zo smútku je proces liečenia z bolesti a traumy zo straty. Môže to byť náročný proces, ale je možné prekonať smútok a traumu z 11. septembra. Darovanie Afganistanu je jedným zo spôsobov, ako pomôcť s procesom liečenia.

Srdce a myseľ Michelle Obamovej

Michelle Obama sa narodila v Chicagu, Illinois, v roku 1964. Navštevovala Princeton University a Harvard Law School, kde získala právnický titul v roku 1988. Po ukončení štúdia pracovala ako právnička v chicagskej právnickej firme a neskôr ako prodekanka študentské služby na University of Chicago. V roku 1992 sa zoznámila s Barackom Obamom a v októbri toho istého roku sa zosobášili.

William George Barney zajatý: Príbeh notorického zločinca

William George Barney sa narodil v roku 1845 v New Yorku. Bol synom bohatej rodiny a mal privilegovanú výchovu. Bol to však rebelantský mladík a čoskoro sa začal dostávať do problémov. Bol zatknutý za drobné krádeže a vlámania a nakoniec sa dostal k závažnejším zločinom, ako sú lúpeže a vraždy.

Spomienka na deti 11. septembra

Deti 11. septembra boli všetkých vekových kategórií, od dojčiat až po tínedžerov. Boli to synovia a dcéry, bratia a sestry a priatelia. Boli nevinnými obeťami nezmyselného násilného činu.

Globálna misia Bartona Brooksa – Vrátenie pomoci ženám

The Global Colors Mission je charitatívna organizácia založená Bartonom Brooksom. Cieľom misie je poskytnúť ženám na celom svete prístup ku kozmetickým produktom a zdravému životnému štýlu. Cieľom misie je posilniť postavenie žien tým, že im poskytne nástroje a zdroje, ktoré potrebujú, aby vyzerali a cítili sa čo najlepšie. Misia tiež pracuje na vzdelávaní žien o dôležitosti starostlivosti o svoje telo a myseľ.

Nacho Figueras: To najlepšie z Nacho Figueras

Nacho Figueras sa narodil v Argentíne v roku 1978. Začal hrať pólo vo veku šiestich rokov a rýchlo si pre túto hru vyvinul vášeň. Stal sa profesionálnym hráčom a dlhé roky bol súčasťou argentínskeho národného tímu. Počas svojej kariéry vyhral množstvo turnajov a šampionátov, vrátane Argentine Open v roku 2004 a US Open v roku 2006. Objavil sa aj v kampaniach pre Ralpha Laurena, GQ a Vogue.

Rozhovor s Richardom Bransonom: Jeho život a úspech

Richard Branson sa narodil v roku 1950 v Surrey v Anglicku. V škole bol priemerným študentom, no bol veľmi podnikavý. Vo veku 16 rokov založil časopis s názvom Študent. Vo veku 16 rokov odišiel zo školy, aby sa mohol sústrediť na svoje podnikanie.

Salma Hayek je mama na misii

Hayekova cesta začala, keď bola mladým dievčaťom vyrastajúcim v Mexiku. Vždy bola nadšená pre zdravie a krásu a bola odhodlaná zmeniť svet. V roku 1991 sa presťahovala do Spojených štátov a svoju kariéru začala v Hollywoode. Rýchlo sa preslávila a objavila sa vo filmoch ako Desperado a Frida. Produkovala aj úspešný televízny seriál Ugly Betty.

Kláštory, kláštory a kláštory - rady na dovolenku a cestovanie

Kláštory, kláštory a kláštory sú duchovné pobyty, ktoré ponúkajú možnosť preskúmať iný spôsob života. Tieto útočiská sa zvyčajne nachádzajú v odľahlých oblastiach a ponúkajú pokojný únik od zhonu každodenného života. Kláštory, kláštory a opátstva sú zvyčajne spojené s rehoľami, ako sú benediktíni, františkáni a dominikáni. Tieto retreaty ponúkajú šancu preskúmať inú kultúru a spojiť sa so svojím vnútorným ja.

Valer Austin: Transformácia mŕtvej krajiny v Mexiku

Valer Austin sa narodil a vyrastal v Mexiku. Vždy mala vášeň pre životné prostredie a odmalička sa venovala environmentálnemu aktivizmu. Vyštudovala environmentalistiku na univerzite v Mexiku a odvtedy zasvätila svoj život ochrane a obnove krajiny.

Cestovanie osamote – inšpiratívne príbehy od sólo cestovateľov

Cestovanie osamote môže byť skvelý spôsob, ako preskúmať svet a dozvedieť sa viac o sebe. Môže vám to pomôcť získať pocit nezávislosti a sebavedomia, ako aj lepšie porozumieť rôznym kultúram a ľuďom. Môže to byť tiež skvelý spôsob, ako si oddýchnuť od každodenného života a preskúmať nové miesta.